• Seçkin Reklam

  30 seneyi aşan çalışma hayatı süresince elde ettiği tecrübe ve bilgiyi siz değerli müşterileriyle paylaşmanın heyecanını duyuyor. Çalışmalarına başladığı ilk günden itibaren ; Tabela ve Dijital Baskı alanlarında üretim yapan her biri konusuna hakim uzmanlara sahip firmamız: tabela, dijital baskı, araç kaplama, cephe kaplama ve lazer kesim hizmetleri vermektedir.

  Orta ölçekli bir firma olmasına rağmen ilk başlangıç anından itibaren kaliteyi, müşteri memnuniyetini,her zaman zoru başarmayı,kendi alanında yapılmayanı yapmayı kendine ilke haline getirmiş ve çok kısa bir süre içerisinde tabela sektöründe sektörün güçlü isimlerinden biri haline gelmiştir.

  Hizmetlerimiz bahsi geçen alanlardaki ürünlerin ortaya çıkarılması, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılan ücretsiz keşif hizmeti, çözüm odaklı tasarım çalışmaları ve çalışmaların montaj evrelerini kapsamaktadır.

  Göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve destekten dolayı teşekkürü borç bilerek sizinle bugün ve ileri gelecekte çalışmaya devam edeceğiz.

  Seçkin Reklam Ekibi

   ?>