Roll-Up Banner

  • Authorseckinreklam
  • Date 9 Şubat 2017
  • CategoryDisplay Ürünler

Display sistemler içerisinde en çok kullanılan malzemelerden biri olan Roll up mekanizmaları fuar alanlarında da sıklıkla tercih edilmektedir. Rollup Banner standları hafif ve taşıma kolaylığından dolayı da tercih sebeleri arasında yer almaktadır.

Görsel mekanizmaları içindeki rulo sistemi sayesinde zarar görmeden rahatlıkla taşınabilir. Görsel rulo sisteminin içerisindeyken yaklaşık ölçüler 10 cm.x 1o cm. x 87 cm. ve 4-6 kg. ortalamasında da ağırlığı bulunmaktadır. Portatip taşıma çantası sayesinde kolayca istenilen yere götürülebilmektedir.

Genellikle fuar alanları, küçük ve orta boyutlu eventler de yüksek etki sağlayarak diğer display ürünleri ile birlikte kolay bir çözüm ortağı olarak yerini almaktadır. İhtiyacınıza göre farklı ölçülerde Roll-Up sistemleri bulunmaktadır.

Piyasada en yaygın olarak kullanılan 85 cm. x 200 cm. ölçüleri oteller tarafından da en çok kullanılan display sistemi olarak ön plana çıkmaktadır. Seçkin Reklam tarafından üretilen bu sistemler baskı sistemleri ile birlikte satılarak, hızlı mesajlar ile ziyaretçilerin ilgisini etkili bir şekilde çekmektedir.

Roll-up fiyatları ölçülerine ve baskı tercihlerine göre değişiklik gösterip bizimle iletişime geçerek roll-up fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Write a comment